Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich.

Dodane: 28 Luty 2019 22:08
miesiąc temu


Zdjęcia
Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich.
Opis nieruchomości:
Jezioro tuż za płotem.
rn
rnDziałka rekreacyjna 1600 m² (20m x 80 m), z małym drewnianym domkiem we wsi Krąg, gmina Śliwice nad jeziorem Okrągłym w sercu Borów Tucholskich (100 km od Gdańska i Bydgoszczy). Idealne miejsce do wypoczynku z dala od miejskiego gwaru, w otoczeniu bardzo ładnych, wieloletnich nasadzeń, z miejscem na ognisko i jeziorem tuż za płotem.
rnNieruchomość posiada wystarczająco dużo miejsca na wybudowanie całorocznego domu, a na jej terenie znajduje się komunalne przyłącze wodno-kanalizacyjne. Swieżo wydana decyzja o warunkach zabudowy:wysokość budynku od 4 do 9m, wysokość górnej elewacji frontowej od 2,5 do 9m, do 2-uch kondygnacji naziemnych, dopuszczalne podpiwniczenie, szer. elewacji front. od 8 do 11m, dach dwu lub wielospadowy ,nachylenie do 45 stopni, powierchnia zabudowy do 160 m2
rnPoza tym przy domku znajduje się własna studnia z pompą ręczną, drewniana umywalnia i „wygódka“.
rnLetni domek składający się z sypialni z aneksem
rnkuchennym na parterze i małej sypialni na poddaszu.
rnZadaszony z dwóch stron domku taras posiada kuchnię letnią.
rnDomek jest po gruntownym remoncie w 2013r. (wymiana poszycia dachowego, ocieplenie ścian i dachu wełną mineralną, wymiana instalacji elektrycznej, wymiana boazerii ścian i drewnianej podłogi, zainstalowanie ogrzewania w postaci „kozy“, postawienie przybudówki z miejscem na rowery i sprzęt ogrodowy oraz wybudowanie schowka/spiżarni z miejscem na lodówkę).
rnWieś Krąg z dwoma jeziorami, z chałupami zachowanymi w stylu regionalnym, z dwoma wiejskimi sklepami jest oddalona od Czerska 11 km.(droga asfaltowa).

Adres nieruchomości:
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie


Cena:
180 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
501295650
  Wysłanych zapytań: 0 Ogłoszenia Premium